O nas

Założyliśmy firmę Magic Moments LTD aby spełniać marzenia. Kochamy to co robimy i wkładamy serca w naszą pracę. Pragniemy aby każda organizowana przez nas uroczystość była czymś naprawdę wyjątkowym. Wypełnione kolorami dekoracje, dobra zabawa i konkursy to nasza specjalność. Zrobimy wszystko aby spełnić Wasze oczekiwania i zawsze chętnie służymy radą.

Sięgnijcie do Swoich marzeń tak głęboko jak tylko potraficie. Stwórzcie wraz z nami dekorację, która zmieni oblicze sali w zupełnie nową, bajkową krainę. Niezależnie od tego czy jest to wesele, impreza urodzinowa czy taneczna. Jeżeli brak Wam pomysłu, poszukajcie inspiracji na naszym blogu. Możemy również spotkać się i poszukać ich razem.

Możecie powierzyć nam wszystko. Wybierzmy muzykę, zadbamy o odpowiednie atrakcje i oprawę. Pomyślmy o rozpoczęciu i zakończeniu uroczystości. Zatroszczymy się o atrakcje dla najmłodszych. Sprawimy, że Wasi goście będą wspominali ten dzień przez bardzo długie lata. Wesele jak i każda inna uroczystość może być jednym z najpiękniejszych dni, które przyjdzie Wam przeżyć we dwoje. Zajmiemy się nadzorowaniem przygotowań. Zadbamy aby kosmetyczka, fryzjer, fotograf i zespół muzyczny profesjonalnie wykonali powierzone im zadania. Będziemy koordynować poszczególne elementy Waszej uroczystości tak aby były to niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.

wesela peterborough 019

Hej. Bardzo bardzo dziekujemy za cudowna impreze i przepyszne ciasto i babeczki. Fredzik mi powiedzial ze to najlepsze urodziny w jej zyciu! xxx – Kasia

Many Thanks to the Magic Moments for fantastic party of yesterday of my kid – Rui Patinha