Wypieki

Jeżeli cenisz sobie smak polskich tortów, delikatnych biszkoptów przełożonych lekkimi masami oraz elegancki wygląd tortu moja oferta jest dla Ciebie. Moje ciasta i torty na zamówienie charakteryzują się swoistym domowym smakiem i powstają wyłącznie z wysokiej jakości składników. Wypieki wykonane są z najwyższej jakości produktów, nie używam ulepszaczy ani konserwantów. Ozdoby wykonuje własnoręcznie z czekolady, owoców i masy cukrowej.

Wypiekami zajmuje się od kilkunastu lat i mam wielu zadowolonych klientów w Peterborough i okolicach. Moja oferta stale poszerza się o nowe receptury, które mile Państwa zaskoczą. Posiadam brytyjski certyfikat higieny.

Torty i ciasta na zamówienie Peterborough:

  • Torty i ciasta okolicznościowe, które sprawdzą się na każdym spotkaniu lub rodzinnym wydarzeniu.
  • Tort urodzinowy to wspaniała niespodzianka dla członka rodziny, przyjaciela lub kolegi z pracy.
  • Torty weselne to bogato skonstruowana oferta na ten wyjątkowy dzień dla wszystkich par. Torty weselne są do wyboru w wielu smakach oraz przeróżnych kształtach – istnieje także możliwość wykonania niestandardowego tortu na specjalne zamówienie klienta.
  • Torty dla dzieci to idealne rozwiązanie na każde przyjęcie.. Torty urodzinowe dla dzieci, jak również pozostałe torty na zamówienie, tworzone są bez dodatku konserwantów.
  • Proponuje Państwu także torty zdobione żywymi kwiatami.
  • Ciasta domowe do których przygotowania wkładam mnóstwo serca. Jedz nie tylko pysznie, ale również zdrowo. Do wypieków moich ciast używam tylko składników sprawdzonych producentów. Wszystkie wypieki oparte są na tradycyjnych, sprawdzonych, polskich recepturach wzbogaconych nowymi koncepcjami i składnikami. Dbam o dobry smak moich wypieków i staram się zapewnić staranny wygląd i piękną dekorację.

Aby w pełni zadowolić gusta i smaki klienta wszystkie szczegóły wypieku ustalamy wspólnie. Wykonuje torty i ciasta na wyznaczony termin, gwarantując tym samym najwyższą świeżość produktu. Więcej informacji oraz zamówienia pod numerem telefonu: 07944562158.